Ask
60
Search in j-know:

Jak zatroszczyć się o swój ogród?


Refining question:
Added: 31-10-2014 10:04
Asked:
User: Janek Janek (Jan Kowalski)
Inaccessible Last: 22-12-2014 12:11
User: Janek
UserJanek
Name and surname:Jan Kowalski
Address:
Country:
Points: 105

Popularność: 2146
Category:Home and GardenGarden
Reccomend in google:

Reccomend in Facebook:

Moderation: Approved


User: Janek Janek
Inaccessible Last: 22-12-2014 12:11
User: Janek
UserJanek
Name and surname:Jan Kowalski
Address:
Country:
Points: 105

Jak zatroszczyć się o swój ogród

Prace ogrodowe jedne osoby wprawiają w stan odprężenia, natomiast znowu inne twierdzą, że kompletnie sobie z tym nie radzą. Nic dziwnego, trzeba dokładnie wiedzieć, kiedy jakie prace należy wykonywać. To wydaje się z pozoru bardzo łatwe, ale wymaga to swego rodzaju wiedzy i doświadczenia. Ogrodnik z pasji doskonale wie jak zadbać o krzewy na wiosnę. Potrzebują one uprzątnięcia po zimie, a także odpowiedniego przycięcia. Nasz ogród niekoniecznie musi być monotonny. Jest to interesujące szczególnie jesienią, kiedy to krzewy przebarwiają się ozdobnie.

To tyle jeśli chodzi o krzewy. Ale piękny ogród to również wspaniałe kwiaty. Jeśli nadal nie wiemyjakie kwiatki wieloletnie kwitną na wiosnę, to warto je podzielić na kwiaty ogrodowe i doniczkowe. Do tych pierwszych zaliczyć można chociażby tulipany, a także narcyza. Jeśli chcemy cieszyć oko pięknymi kwiatami przez praktycznie cały sezon, to powinny nas zadowolić storczyki, które niestety są dość trudne w uprawie.

Gdy będziemy zagłębiać się w tajniki ogrodnictwa coraz bardziej, to trudne zagadki staną się dla nas z czasem bardzo proste. Na przykład nie będzie nam sprawiało zadanie wyhodowanie daktylowca właściwego, lub też zaszczepianie różnych roślin. Ponadto podszkolimy się z wielu różnych domowych sposobów, nie tylko z zakresu ogrodnictwa, ale również sprzątania. Dowiemy się jak czyścić srebro, lub jak ugotować coś smacznego. 

Recomend answer:
More answers from category::Home and GardenGarden

j-know on Facebook